
Металеві жалюзі системи Магнус «Гармонія» Універсальне кріплення, ланцюговий механізм управліня
- Более 3 ед.
- Код: 30218454
1 168 ₴
- +380 (66) 220-68-59
Система Магнус білі: 25мм від 919грн/0.5м2
Кольорові жалюзі: 25мм 1048грн/0.5м2.
16мм: білі/кольорові: 1134грн/0.5 м2.
Якщо ви хочете щось оригінальне і особливе, чого немає у інших, тоді радимо вам замовити у нас ці жалюзі. Горизонтальні Жалюзі Magnus «Гармонія» — це гібрид жалюзі Standart і Venus. Від перших вони взяли П-подібний класичний карниз, а від других ланцюгове управління (підйом і обертання ламелей), достатньо трохи потягнути за ланцюжок і ламелі обертаються навколо своєї осі на 120°. Щоб підняти жалюзі вгору або опустити вниз, потрібно потягнути ланцюг сильніше до такої міри, поки жалюзі не піднімуться (опустяться) на необхідну висоту, а також тепер можна не переживати, що як у стандартних жалюзі може зламатися тростина. Завдяки стрічці, що проходить по прорізах, функція ЛайтЛес» (LightLess) дозволяє в закритому стані майже повністю прибрати світловий потік. Кріпитися жалюзі як до стулки вікна, так і на отвір. Колір ламелей може бути будь-яким, але карниз тільки білий! Мінімальний розрахунковий розмір жалюзі 0.5м2.
Нижня фіксація куток. Ширина стрічки 25 та 16 мм.
Гарантія 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POLO |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант монтажа | Универсальный |
| Декоративная особенность | Цветные |
| Длина жалюзи | 2.2 мм |
| Средство управления | Цепочка |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Алюминий |
| Назначение | Для дверей/для окон |
| Тип жалюзи | Горизонтальные |
| Тип рафшторы | С плоскими ламелями |
| Тип шторы | Свободно висящая |
| Управление | Механическое (ручное) |
| Ширина жалюзи | 1.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| жалюзи, ролеты, москитные сетки | деревянные жалюзи |
| карниз только белого цвета | ламели цветные |
| ширина ламелей: | 16 и 25мм |
- Цена: 1 168 ₴


