Бамбукові жалюзі 25 та 50 мм Жалюзі з натурального Бамбуку з Нової колекції ще більша палітра кольорів не залишить байдужими прихильників гарного декору вікон.
Бамбукові жалюзі — це розкішний подарунок на вікна, підкреслить вишуканий смак власників, наповнить комфортом, теплом та затишком будь-який інтер'єр. Згідно з ученням Фен шуй бамбук забирає з приміщення власників де він знаходиться негативну енергію. Бамбукові жалюзі гармонійно поєднують у собі практичність, природність і зручність у керуванні, яку здійснюють за допомогою шнура (ручне керування) 50мм, або пульта керування з вбудованим електромотором, шнура та тростини для 25мм ламелі.
Є два типи фіксації на вікні, куточок і металевий трос. Гарантія на всю продукцію 24 місяці. Виїзд майстра на замір по Києва та Доставка по всій Україні. Мінімальний розрахунковий розмір 0.5м2
Тасьма, фіксація куток,
або струна надаються окремо. Колір реальний може відрізнятися від показаного на фото. Виїзд майстра з зразками на замір і підбір під ваш інтер'єр, доставка монтаж.
Для самостійного заміру та монтажу надається інструкція та консультація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электромотор |
| Вариант монтажа | Универсальный |
| Вид жалюзи | Внутренние |
| Длина жалюзи | 3000 мм |
| Средство управления | Дистанционный радиопульт |
| Материал | Бамбук |
| Назначение | Для дверей/для окон |
| Состояние | Новое |
| Тип жалюзи | Горизонтальные |
| Тип рафшторы | С плоскими ламелями |
| Тип шторы | Свободно висящая |
| Толщина ламели | 2 мм |
| Управление | Механическое (ручное) |
| Ширина жалюзи | 2400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| жалюзи, ролеты, москитные сетки | деревянные жалюзи |
- Цена: 3 274 ₴









